Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę klimatyzacji samochodowej z dojazdem do klienta.

Napełniamy klimatyzację czynnikiem R134A oraz R1234YF, sprawdzamy szczelność układu, ozonujemy. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem dostępnym na rynku – nowoczesną stacją obsługi klimatyzacji firmy TEXA. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami czynników i materiałów eksploatacyjnych takimi jak Texa, Magneti Marelli, Intercars. Korzystając z naszych usług masz pewność że wykonana usługa będzie na tym samym poziomie co w ASO a w przystępnej cenie. Od teraz to nie Ty martwisz się aby znaleźć czas i jechać do warsztatu na serwis klimatyzacji. Teraz to my jako mobilny serwis dojeżdżamy do Ciebie pod wskazany adres i wykonujemy usługę.

DLACZEGO MY

+ 0

Zadowolonych klientów

+ 0

Obsłużonych samochodów

+ 0

Profesjonalnych urządzeń

+ 0

lat doświadczenia

NASZ SERWIS

We wszystkich serwisach klimatyzacji stosujemy skomputeryzowane procesy, aby zapewnić kontrolę jakości, jakiej oczekują od nas klienci.

Nieszczelności w układach klimatyzacji wykrywamy przy zastosowaniu Hydrogenu: metoda ta polega na wprowadzeniu do układu mieszaniny gazów: 95% azotu oraz 5% wodoru. Posiada ona mniejsze cząsteczki niż czysty azot, co pozwala na wykrycie śladowych nieszczelności oraz umożliwia kontrolę za pomocą specjalistycznego detektora.

Źródeł nieprzyjemnych zapachów w samochodzie jest wiele. Jednym z nich są roztocza i grzyby, które we wnętrzu samochodu mają dogodne warunki do rozwoju . Sposobem na walkę z mikroorganizmami jest ozonowanie wnętrza samochodu.

Czysty filtr chroni kabinę auta przed szkodliwymi substancjami dostającymi się do wentylacji, takimi jak: kurz, sadza, smog czy pleśń, usuwa również nieprzyjemne zapachy. Ważne by regularnie wymieniać filtr raz w roku lub co 15.000 km oraz wybierać modele z węglem aktywnym.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy nową usługę mobilną, awaryjne odpalenie samochodu przy użyciu najnowocześniejszego sprzęty typu booster.

KLIMAFORTIC

Skonsultuj się z nami

Napisz do nas, a my doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

    Napisz lub zadzwoń do nas